Fizjoterapeuta

 • Halina Protasiewicz-Fałdowska

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 601 830 520

  Dr n. med., doktorat w dziedzinie rehabilitacji na Wydziale Nauk Medycznych w Olsztynie, obrona w 2013 roku.
  Staż w Klinice Uniwersyteckiej w Tybindze w zakresie fizjoterapii w 1997 roku.

 • Paweł Kaczmarski

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 516 054 233

  Wykształcenie: Centrum Kształcenia Kadr Medycznych i Społecznych w Olsztynie Wydział Fizjoterapii; Ukończona OSW na wydziale pedagogiki terapeutycznej w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe: Obecnie pracownik Warmia Park w Pluskach. Pracownik Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie do roku 2007. Masażysta w gabinecie odnowy biologicznej Instruktor gimnastyki korekcyjnej w przedszkolach.

 • Paulina Anna Pomorska

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 667 648 298

  Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. J. Rusieckiego - magister fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie - Fizjoterapeuta - prowadzenie zajęć grupowych korekcyjnych . Wojewódzki Specjalistyczny  Szpital Dziecięcy w Olsztynie - staż absolwencki na stanowisku fizjoterapeuta - usługi z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, indywidualna praca z pacjentem z zakresu kinezyterapii.

 • Anna Kotowska

  specjalizacja: fizjoterapia

  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Białymstoku -Fizjoterapia, Olsztyńska Szkoła Wyższa w Olsztynie - Fizjoterapia Doświadczenie zawodowe: Praca w NZOZ w Ośrodku Mieszkalno-Rehabilitacyjnym Polskiego Związku Niewidomych w Olsztynie nastanowisku - Koordynator Działu Rehabilitacji i na stanowisku fizjoterapeuta. Praca w firmie ATUT w Olsztynie nastanowisku - prowadzący ćwiczenia grupowe, korekcyjne z dziećmiw przedszkolach. Staż w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie na stanowisku fizjoterapeuty ( salakinezyterapii, hydroterapia).

 • Danuta Krzywda

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 665 042 653

  Wykształcenie: Absolwentka  AWF w Poznaniu, kierunek Fizjoterapia i Olszyńskiej Szkoły Wyższej, kierunek Wychowanie Fizyczne. Doświadczenie zawodowe: Wojewódzki Specjalistyczny, Szpital Dziecięcy w Olsztynie.

 • Paulina Maria Rogowska

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 515 399 644

  Wykształcenie: Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego, Kierunek Fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe: Staż absolwencki w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Praca w SPA Księżnej Anny; Hotel Zamek Ryn.

 • Lidia Zakrzewska

  specjalizacja: fizjoterapia

  Absolwentka Olsztyńska Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Doświadczenie zawodowe Fundacja Laurentius

 • Paweł Paszkowski

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 798 988 982

  Wykształcenie: Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego, kierunek fizjoterapia.
  Doświadczenie zawodowe: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce

Facebook
Powrót