Logopeda

 • Dorota Modzelewska

  specjalizacja: neurologopeda, logopeda, pedagog
  telefon: 607 639 079

  Od 1996 roku prowadzi terapię logopedyczną w placówkach oświaty i służby zdrowia. Doświadczenie neurologopedyczne zdobyła pracując z dziećmi i dorosłymi w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (14 lat). Aktualnie pracuje w Klinice Rehabilitacji Neurologicznej przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Aktywny logopeda kliniczny.

 • Anna Marlęga

  specjalizacja: logopeda, neurologopeda
  telefon: 609 554 676

  Rehabilitant głosu, trener wystąpień publicznych, dyplomowany konsultant Metody One Brain.  Świadectwa i certyfikaty z zakresu logopedii zdobyła na znanych i renomowanych instytucjach naukowych w całej Polsce. Jej pasją jest praca z pacjentami neurologicznymi, w 2005 r założyła Stowarzyszenie Pomocy Osobom po Udarach i Urazach Mózgu „Con Cresco”, które już przez 10 lat zapewnia pomoc zarówno chorym jak i ich rodzinom.

 • Martyna Kurek-Kołecka

  specjalizacja: surdopedagog, logopeda, neurologopeda
  telefon: 509 292 454

  Absolwentka polsko-niemieckich studiów o specjalności Wczesna Rewalidacja dzieci z wadą słuchu (UWM Olsztyn, University of Education Heidelberg) oraz podyplomowych studiów z zakresu logopedii (UWM Olsztyn) i neurologopedii (UG). Zawodowo związana z Poradnią Logopedyczną PZG oraz Ośrodkiem Rehabilitacji Słuchu i Mowy PZG w Olsztynie.

 • Bożena Chojnacka

  specjalizacja: neurologopeda, surdologopeda
  telefon: 502 050 447

  Wykształcenie pedagogiczne uzyskała w WSP w Olsztynie w 1989 roku. Studia w zakresie logopedii ukończyła w roku 1993 na Uniwersytecie Gdańskim. Kontynuacją rozwoju zainteresowań logopedycznych były dalsze studia podyplomowe z zakresu neurologopedii (UG 1998), surdologopedii (UMCS 2000) oraz emisji głosu (UMCS 2004). Posiada kwalifikacje pedagoga specjalnego - surdopedagoga i oligofrenopedagoga, które wykorzystuje w pracy logopedycznej.

 • Małgorzata Moszyńska

  specjalizacja: logopeda, pedagog specjalny
  telefon: 501 129 486

  Dr n.społ. aktywny logopeda pracujący klinicznie. Specjalizuje się w pracy z Pacjentami w różnym wieku w zakresie logopedii, terapii Autyzmu i Zespołu Aspergera. Jest członkiem Zespołu Specjalistów Oddziału Chirurgii Głowy i Szyi w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Dysponuje bogatym warsztatem terapeutycznym, w którym wykorzystuje nowoczesne narzędzia logopedyczne i pedagogiczne.

Facebook
Powrót